Informacja Gminnej Komisji Wyborczej w Ostródzie z dnia 14 października 2010r. dot. składu komisji, terminów dyżurów, siedziby i danych kontaktowych.

 

podaje do publicznej informacji, że Gminna Komisja Wyborcza w składzie:

 

  1. Dariusz Fafiński                    - Przewodniczący Komisji
  2. Dorota Langowska                - Zastępca Przewodniczącego
  3. Michał Dikunow                   - Członek Komisji
  4. Ewa Ciulak                           - Członek Komisji
  5. Danuta Mariola Maczukin    - Członek Komisji
  6. Karol Hładyszewski              - Członek Komisji
  7. Monika Klimowska              - Członek Komisji

 

pełnić będzie dyżury w terminie:

 

od 14.10.2010r. do 15.10.2010r.     w godz. 14.00 - 16.00

od 18.10.2010r. do 21.10.2010r.     w godz. 14.00 - 18.00

22.10.2010r.                                     w godz. 14.00 - 24.00

od 25.10.2010r. do 26.10.2010r.     w godz. 14.00 - 18.00

27.10.2010r.                                     w godz. 14.00 - 24.00

 

w budynku Urzędu gminy Ostróda, ul. Jana III Sobieskiego 1,

2 piętro, pokój 301, tel. 089 676 07 84

 

Przewodniczący Gminnej Komisji Wyborczej w Ostródzie

DARIUSZ FAFIŃSKI

Sporządził/a: Monika Klimowska
Umieścił/a: Artur Jabłonka
Zmodyfikował/a: Iwona Kubaszczyk

 

data publikacji: 14.10.2010, ostatnia aktualizacja: 24.11.2010, odsłon: 821


Od 2003 roku otrzymaliśmy
13947959
odsłon strony

Aktualnie mamy
10 gości