Zarządzenie Nr 173 /2024
Wójta Gminy Ostróda
z dnia 13 grudnia 2024 r.
 
w sprawie powołania komisji do przeprowadzenia odbioru zadania inwestycyjnego pn: „Rozbudowa i nadbudowa budynku kulturalno-bibliotecznego w miejscowości Samborowo, Gmina Ostróda – I etap”.
 
 Na podstawie art. 30 ust. 2 pkt 3 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym ( Dz. U. z 2024r. poz.1465 z późn. zm.), Wójt Gminy Ostróda zarządza, co następuje:
 
 § 1. 1. Powołuję komisję do odbioru końcowego zadania inwestycyjnego pn:
  Rozbudowa i nadbudowa budynku kulturalno-bibliotecznego w miejscowości Samborowo, Gmina Ostróda – I etap”.
 
 2. W skład komisji wchodzą:
 
 1) Grzegorz Kastrau – przewodniczący
 2) Paweł Jastrzębski- członek
 3) Tadeusz Zgrzebski– członek
 
§ 2 Komisja kończy swoją pracę z chwilą dokonania lub odmowy odbioru zadania inwestycyjnego.
 
§ 3 Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podpisania.

Wójt Gminy Ostróda

Bogusław Fijas

 

Data przekazania do publikacji: 18.12.2024
Osoba przekazująca: Paweł Jastrzębski

Sporządził/a: Paweł Jastrzębski
Umieścił/a: Kamil Klimowski

 

data publikacji: 18.12.2024, ostatnia aktualizacja: 18.12.2024, odsłon: 165


Od 2003 roku otrzymaliśmy
21394801
odsłon strony

Aktualnie mamy
34 gości