Zarządzenie Nr 146/11
Wójta Gminy Ostróda
z dnia 22 grudnia 2011 r.
zmieniające zarządzenie w sprawie wprowadzenia regulaminu wynagradzania dla pracowników zatrudnionych w Urzędzie Gminy Ostróda.
Na podstawie art. 39 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (Dz. U. Nr 223 poz. 1458 z późn. zm.)oraz rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 18 marca 2009r. w sprawie wynagradzania pracowników samorządowych (Dz.U. Nr50 poz. 398 z późn.zm.) zarządzam co następuje:
§1. W zarządzeniu Nr 38/10 Wójta Gminy Ostróda z dnia 06 kwietnia 2010 w sprawie wprowadzenia regulaminu wynagradzania dla pracowników zatrudnionych w Urzędzie Gminy Ostróda wprowadza się następujące zmiany:
1) w załączniku Nr 1 do regulaminu dodaje się pkt 20 w brzmieniu:
Lp. | Stanowisko | Wynagrodzenie zasadnicze | Dodatek funkcyjny | Wymagania kwalifikacyjne | ||
Wykształcenie oraz umiejętności zawodowe | Staż pracy w latach | |||||
20. | Goniec | II | - | średnie | - | |
§ 2. Zarządzenie wchodzi w życie po upływie 14 dni od dnia podania do wiadomości pracowników.
Wójt Gminy Ostróda
Gustaw Marek Brzezin
Sporządził/a: Elżbieta Kulesza
Umieścił/a: Iwona Kubaszczyk
Zmodyfikował/a: -
data publikacji: 28.12.2011, ostatnia aktualizacja: 28.12.2011, odsłon: 1 098 