Zarządzenie Nr 54/04

Wójta Gminy Ostróda

z dnia 18 maja 2004r.

 

w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych.

 

 

      Na podstawie art. 25 ustawy z dnia 23 stycznia 2004r. Ordynacja wyborcza do Parlamentu Europejskiego (Dz. U. Nr 25, poz. 219), w związku z art. 48 ust. 1 i 2 ustawy z dania 12 kwietnia 2001r. Ordynacja wyborcza do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej (Dz. U. z 2001r., Nr 46, poz. 499) zarządzam, co następuje:

 

      § 1. Powołuję Obwodowe Komisje Wyborcze w celu przeprowadzenia wyborów posłów do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 13 czerwca 2004r. w następujących składach:

 

      I. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 w Brzydowie.

 

1. Dzirko Barbara

2. Gałan Elżbieta

3. Jara Irena

4. Ługiewicz Justyna

5. Rąpała Leokadia

6. Socha Grażyna

7. Szurawska Elżbieta

8. Wejnar Zofia

9. Zając Malwina

10. Marta Romanowska

 

      II. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2 w Durągu

 

1. Brzozowski Bartosz

2. Ferens Zbigniew

3. Jachimczyk Anna

4. Kopowicz Tomasz

5. Liberacka Joanna

6. Łukawska Lucyna

7. Markowski Mirosław

8. Potrykus Teresa

9. Zając Joanna

10. Markowska Henryka

 

      III. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3 w Tyrowie

 

1. Adamczewski Andrzej

2. Ciulak Paweł

3. Gliszczyńska Katarzyna

4. Jaworowski Janusz

5. Jasińska Anna Monika

6. Leszczyńska Ewa

7. Szałkowska Mariola

8. Szymańska Maria Wiesława

9. Szymański Stanisław

10. Bigaj Barbara

 

      IV. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4 w Ostródzie

 

1. Duda Angelika

2. Farasiewicz Anna Małgorzata

3. Gontarczyk Michał

4. Horbajczuk Teodor

5. Klonowska Hanna

6. Kosek Stanisław

7. Kucharczuk Daniel

8. Milewski Hubert

9. Pereszczako Anna

10. Szymański Roman

11. Soboczyńska Jadwiga

 

      V. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5 w Idzbarku

 

1. Białach Jerzy

2. Bojarowska Ewa

3. Hładyszewska Anna Maria

4. Klonowska Elżbieta

5. Pawłowski Janusz

6. Sadowski Janusz

7. Skibicka Małgorzata

8. Sólkowski Wiesław

9. Wypych Agnieszka

10. Wawrowska Anna

 

      VI. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6 w Zwierzewie

 

1. Białach Małgorzata

2. Cieśluk Krystyna

3. Dykta Zdzisław

4. Esing Krystyna Maria

5. Lewandowski Mirosław

6. Kamińska Danuta

7. Kiedynk Henryk

8. Odolińska Krystyna

9. Ruczyński Dominik

10. Cieśluk Waldemar

 

      VII. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7 w Starych Jabłonkach

 

1. Białach Alicja

2. Brodowski Marcin

3. Gęstwicki Dawid

4. Kolasiński Eugeniusz

5. Nawrocki Jerzy

6. Rosiak Łukasz

7. Ruczyńska Elżbieta

8. Tyliński Adam

9. Wielgosz Izabella Anna

10. Zdzisława Michałowicz

 

      VIII. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 8 w Szyldaku

 

1. Duda Janusz

2. Lorenc Jacek

3. Niesyt Barbara

4. Ostrowska Hanna

5. Socha Grzegorz

6. Sólkowski Łukasz

7. Szczubełek Łukasz

8. Szymanowska Katarzyna

9. Pych Celina

 

      IX. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 9 w Samborowie

 

1. Białach Elżbieta

2. Brodowska Kamila Anna

3. Chocian Jolanta Józefa

4. Kosek Anna

5. Królikowska Kamila

6. Piotrowicz Ewa

7. Pypczyński Tadeusz

8. Rudnicka Łucja

9. Zamaro Józef

10. Car Grażyna

 

      X. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 10 w Turznicy

 

1. Chilińska Małgorzata

2. Dworański Dariusz

3. Fijas Helena

4. Jabłoński Szymon Piotr

5. Kosek Grażyna

6. Krążelski Rafał

7. Muszyńska Anna

8. Rudzińska Elżbieta Irena

9. Stobniak Katarzyna

10. Tyszer Łukasz

11. Jankiewicz Władysław

 

      XI. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 11 w Reszkach

 

1. Ciechanowicz Jan

2. Cięszczyk Piotr

3. Grzybowski Leszek Edward

4. Najdowska Jolanta

5. Pisarkiewicz Aleksandra

6. Stobniak Andrzej

7. Szałwatkowski Andrzej

8. Wasilewska Marta

9. Wiktorowicz Anna Maria

10. Wiszniewska Monika

11. Ruczyński Krzysztof

 

      XII. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 12 w Lipowie

 

1. Chorzelewska Beata

2. Ciulak Ewa Danuta

3. Jakubowski Mieczysław

4. Konkiel Maria

5. Kosek Janusz

6. Pawlak Adam

7. Pisarkiewicz Ewelina

8. Stobniak Wojciechowska Mirosława

9. Zdunek Czesław

10. Żuralska Marta Elżbieta

11. Szczepańska Katarzyna

 

      XIII. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 13 w Pietrzwałdzie

 

1. Ciulak Jerzy

2. Gadomska Monika

3. Grzeszczak Anna

4. Kosek Tomasz

5. Kopowicz Agnieszka

6. Letkiewicz Janusz

7. Podlaszewska Agnieszka

8. Raczyńska Beata

9. Twarda Jolanta Ewa

10. Ziniewicz Teresa Maria

11. Borowska Katarzyna

 

      XIV. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 14 w Wygodzie

 

1. Brzózka Magdalena

2. Brzózka Marcin

3. Brzózka Ryszard

4. Gadomski Stanisław

5. Grzeszczak Marzena

6. Letkiewicz Małgorzata

7. Markowska Zofia

8. Modrzejewski Benedykt Mieczysław

9. Wiszniewski Henryk

10. Tomczyk Zbigniew

 

      XV. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 15 w Wałdowie

 

1. Dykta Przemysław Jan

2. Gardziejewski Michał

3. Hładyszewski Kazimierz

4. Jedynak Danuta Teresa

5. Reginis Rozalia

6. Sadowska Lucyna

7. Steigert Tadeusz

8. Tylińska Izabella

9. Ołowska Teresa

 

§ 2. Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podjęcia i podlega podaniu do publicznej wiadomości przez wywieszenie na tablicy informacyjnej w siedzibie Urzędu Gminy w Ostródzie

i w sołectwach.

 

data publikacji: 14.07.2004, ostatnia aktualizacja: 14.07.2004, odsłon: 1 584


Od 2003 roku otrzymaliśmy
13723538
odsłon strony

Aktualnie mamy
18 gości