Zarządzenie Nr 147/2015
Wójta Gminy Ostróda
z dnia 5 października 2015 r.
 
 
w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych, w celu przeprowadzenia wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej
zarządzonych na dzień 25 października 2015 r.
 
  Na podstawie art. 182 § 1 pkt 1, § 2 pkt 1 oraz § 2a ustawy z dnia 5 stycznia 2011r. Kodeks wyborczy (Dz. U. z 2011 r. Nr 21, poz. 112 z późn. zm.)  Wójt Gminy Ostróda zarządza, co następuje:
 
  § 1. Powołuje się obwodowe komisje wyborcze w celu przeprowadzenia wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej, zarządzonych na dzień 25 października 2015 r. w następującym składzie osobowym:
 
 
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 w Brzydowie
 
 
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2 w Durągu
Lp.
Imiona i nazwisko
 
Lp.
Imiona i nazwisko
1.
Edyta Potoczek
 
1.
Paweł Słotki
2.
Dawid Sadowski
 
2.
Małgorzata Czerwonka
3.
Karol Korpusik
 
3.
Beata Michałuszko
4.
Daria Michalak
 
4.
Alicja Wasiołek
5.
Elżbieta Szurawska
 
   5.
Marta Golubiewska
6.
Marta Kirszanowska
 
6
Sylwia Jączak
7.
Irena Jara
 
7.
Natalia Markowska
8.
Ewa Salewska
 
8.
Magdalena Muraszko
 
 
Obwodowa Komisja Wyborcza
Nr 3 w Tyrowie
 
 
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4 w Kajkowie
Lp.
Imiona i nazwisko
 
Lp.
Imiona i nazwisko
1.
Teresa Kwiatkowska
 
1.
Katarzyna Golubiewska
2.
Eugenia Pawłowska
 
2.
Emilia Szczepańska
3.
Magdalena Makrucka
 
3.
Elżbieta Długińska
4.
Barbara Oporska
 
  4.
Henryka Milewska
5.
Tomasz Gliszczyński
 
5.
Jadwiga Lesicka
6.
Piotr Kajetanek
 
6.
Agnieszka Sokołowska
7.
Roman Szymański
 
7.
Kamila Małachowska
8.
Monika Klimowska
 
8.
Małgorzata Leszczyńska
 
 
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5 w Idzbarku
 
 
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6 w Zwierzewie
Lp.
Imiona i nazwisko
 
Lp.
Imiona i nazwisko
1.
Małgorzata Skibicka
 
1.
Dorota Sobolewska
2.
Elżbieta Urbanowicz
 
2.
Ewa Gurzyńska
3.
Krystyna Sieracka
 
3.
Wanda Krasula
4.
Sara Królikowska
 
4.
Hanna Pawłowska
5.
Barbara Nawotczyńska
 
5.
Jan Żeberek
6.
Bożena Bretszneider
 
6.
Ewa Piwowarska
7.
Agnieszka Augustyn
 
7.
Małgorzata Skorupska
8.
Anna Wawrowska
 
8.
Katarzyna Grzeluk
 
 
 
 
Obwodowa Komisja Wyborcza
Nr 7 w Starych Jabłonkach
 
 
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 8 w Szyldaku
Lp.
Imiona i nazwisko
 
Lp.
Imiona i nazwisko
1.
Józef Gleba
 
1.
Aneta Nidzgorska
2.
Dorota Langowska
 
2.
Beata Stypółkowska
3.
Ryszard Bretszneider
 
3.
Anna Brzozowska
4.
Anna Królikowska
 
4.
Anna Trzcińska
5.
Katarzyna Stachowicz
 
5.
Kamil Skolmowski
6.
Renata Neugebauer
 
6.
Beata Wróbel
7.
Anna Małecka
 
7.
Karolina Rajewska
8.
Anna Bednarczyk
 
8.
Agnieszka Lorenc
 
 
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 9 w Samborowie
 
 
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 10 w Turznicy
Lp.
Imiona i nazwisko
 
Lp.
Imiona i nazwisko
1.
Joanna Kwiatkowska
 
1.
Marika Kłosowska
2.
Urszula Kuca
 
2.
Dominika Pieńkosz
3.
Malwina Żmijewska
 
3.
Małgorzata Pieńkosz
4.
Tadeusz Pypczyński
 
4.
Marta Łukawska
5.
Jonasz Całka
 
5.
Artur Wiśniewski
6.
Adam Kajetanek
 
6.
Paweł Kajetanek
7.
Marta Kacprzak
 
7.
Magdalena Jabłońska
8.
Grażyna Car
 
8.
Władysław Jankiewicz
 
 
Obwodowa Komisja Wyborcza
Nr 11 w Reszkach
 
 
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 12 w Lipowie
Lp.
Imiona i nazwisko
 
Lp.
Imiona i nazwisko
1.
Maria Konkiel
 
1.
Małgorzata Chilińska
2.
Maciej Roszak
 
2.
Magdalena Roszak
3.
Mateusz Klamant
 
3.
Danuta Pisarkiewicz
4.
Magdalena Burzycka
 
4.
Krystyna Kopańska
5.
Wioletta Wiktorowicz
 
5.
Janina Enc
6.
Hubert Ługiewicz
 
6.
Anna Wiktorowicz
7.
Łukasz Wileński
 
7.
Martyna Kopiacka
8.
Iwona Derbin
 
8.
Kamila Lewalska
 
 
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 13 w Pietrzwałdzie
 
 
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 14 w Wygodzie
Lp.
Imiona i nazwisko
 
Lp.
Imiona i nazwisko
1.
Daria Kamińska
 
1.
Marlena Mościńska
2.
Jolanta Twarda
 
2.
Milena Twarda
3.
Ewa Raczyńska
 
3.
Halina Gotfryd
4.
Paweł Banacki
 
4.
Ewelina Blajda
5.
Urszula Piłat
 
5.
Marzena Grzeszczak
6.
Krystyna Twarda
 
6.
Ewelina Kaczmarska
7.
Renata Raczyńska
 
7.
Anna Górska
8.
Teresa Ziniewicz
 
8.
Małgorzata Letkiewicz
 
 
 
 
Obwodowa Komisja Wyborcza
Nr 15 w Wałdowie
Lp.
Imiona i nazwisko
1.
Anna Raczyńska
2.
Teresa Antochowska
3.
Beata Milewska Piotrowska
4.
Milena Szczekało
5.
Ewa Szczotka
6.
Marlena Majewska
7.
Grzegorz Majewski
8.
Henryka Markowska
 
 
§ 2. Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podpisania. 
 
Wójt Gminy Ostróda
Bogusław Fijas
 
Data przekazania do publikacji: 05.10.2015r.
Osoba przekazująca: Agnieszka Jakubowska

 

Sporządził/a: Agnieszka Jakubowska
Umieścił/a: Iwona Horodyłowska
Zmodyfikował/a: Iwona Horodyłowska

 

data publikacji: 05.10.2015, ostatnia aktualizacja: 12.10.2015, odsłon: 445

 

Od 2003 roku otrzymaliśmy
7255878
odsłon strony

Aktualnie mamy
23 gości

© Copyright by 2017 Gmina Ostróda | All rights Reserved