Uchwała Nr I/1/2014
Rady Gminy Ostróda
z dnia 1 grudnia 2014 r.
 
w sprawie wyboru Przewodniczącego Rady Gminy Ostróda
 
     Na podstawie art. 19 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2013 r., poz. 594 z późn. zm.) Rada Gminy Ostróda uchwala, co następuje:
 
     § 1. W wyniku tajnego głosowania na stanowisko Przewodniczącego Rady Gminy Ostróda wybrany został Pan Janusz Sadowski.
 
     § 2. Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.
 
Przewodnicząca obrad
Barbara Stabińska
 
Data przekazania do publikacji: 03.12.2014r.
Osoba przekazująca: Agnieszka Jakubowska

Sporządził/a: Agnieszka Jakubowska
Umieścił/a: Artur Jabłonka

 

data publikacji: 04.12.2014, ostatnia aktualizacja: 04.12.2014, odsłon: 608

 

Od 2003 roku otrzymaliśmy
10294217
odsłon strony

Aktualnie mamy
30 gości

© Copyright by 2017 Gmina Ostróda | All rights Reserved